Попередження: Н.Ковальчук, 69 - Прокопенко, 88
Вилучення: Куп'як, 84 (позбавлення суперника явної можливості забити гол)

"Колос": 31.Саніна-к, 33.Давиденко, 16.Вороніна, 14.Куп'як, 3.Н.Ковальчук, 35.Китаєва, 21.Амбруш, 13.Панцулая, 7.Майбородіна, 10.Іванишин, 11.Сербук (19.Червінська, 49, 17.Січкаренко, 90+3).
Запасні: 1.Дуднік, 8.Ю.Ковальчук, 9.Борисюк, 4.Краснобородько, 28.Соломаха.

"Динамо": 1.Славич-к, 20.Бондаренко, 9.Шевцова, 16.Горулько, 22.Прокопенко, 13.Словак (27.Стрельцова, 67), 10.Кукса, 28.Головко, 33.Сікорська, 17.Мироненко, 18.Дружченко (19.Кравець, 86).
Запасні: 12.Карбань, 14.Барбул, 4.Чорномаз, 8.Вялих, 44.Долбіна.

Арбітр - Децюк П.І.
Асистенти - Петрова І.В., Губанова Д.М.
4-й арбітр - Дубиківський С.С.
Спостерігач арбітражу - Шамич О.М.

Наші дівчата з перших хвилин дали зрозуміти своєму супернику, що сьогодні розраховувати на очки їм не варто. Високий пресинг та контроль м'яча, все це планомірно тиснуло на киянок і врешті вони таки пропустили гол.
Навіс з флангу від Соломії Куп'як, на виході помилилась колишній голкіпер "Колосу" Ірина Славич і Мар'яна Іванишин забиває вже у порожні ворота - 1:0.

Про повне домінування ковалівських футболісток у першому таймі говорить і той факт, що наш воротар Ірина Саніна так жодного разу і не вступила в гру, окрім тих епізодів, коли її підключали до розіграшу м'яча власні захисниці.
У другому таймі малюнок гри особливо не змінився, щоправда "Колосу" ніяк не вдавалось забити другий гол аби заспокоїти гру. Врешті, ковалівці ледь не нарвались на неприємності в самому кінці матчу. Лише ціною червоної картки Соломія Куп'як зупинила прорив нападниці "Динамо", яка вибігала вже сам на сам із Саніною.
Нащастя цей небезпечний штрафний закінчився невлучним ударом по нашим воротам, а "Колос" у підсумку довів цю гру до логічного завершення.