"Колос": 1.Дуднік, 16.Вороніна, 9.Борисюк (28.Соломаха, 81), 10.Іванишин-к, 14.Куп'як (3.Н.Ковальчук), 35.Китаєва, 8.Ю.Ковальчук (21.Амбруш, 46), 7.Майбородіна, 17.Січкаренко (4.Краснобородько, 46), 6.Маліновська, 13.Панцулая (11.Сербук, 46).

"Ладомир": 12.Гадада-к, 2.Ігнатенко, 6.Коновалова (20.Ткачук, 60), 7.Аполлоніна, 11.Довганик (9.Котельчук, 82), 15.Дуб, 18.Невар, 33.Єфімчук, 71.Коротчук, 77.Стець, 99.Борковська.
Запасні: 1.Новікова, 10.Цілуванська, 13.Гуц.

Арбітр - Артем Очкуренко
Асистенти - Ірина Чайка, Василина Чіх
4-й арбітр - Максим Мельниченко
Спостерігач арбітражу - Валерій Лисакевич

У 15-му турі наші дівчата приймали сусіда по турнірній, команду "Ладомир" з Володимира. Після поразки у Полтаві минулого туру, сьогодні вкрай важливо було перемогти, як для турнірного так і для психологічного стану.
"Колос" не став відкладати справу, як кажуть, на потім і вже в першому таймі голи Маліновської та Вороніної зробили хороший заділ для другого тайму та загальної перемоги.
У другій половині гри в воротах "Ладомиру" побувало ще два м'ячі, в той час як ворота Марини Дуднік так і залишились не доторканими.

Впевнена перемога 4:0 і "Колос" йде на міжнарождну перерву у хорошому настрої, закріпившись на четвертій сходинці в таблиці та з наміром боротись за нагороди.