bg_channel

2015

Кубок Макарова – 2015
Перший з трьох трофеїв «Колосу» на престижному зимовому турнірі – Меморіалі Олега Макарова. Після дебюту у 2013 (тоді "Колос" не вийшов з групи) та вдалого другого сезону у 2014, коли ковалівці залишили турнір на стадії 1/4 фіналу, поступившись з рахунком 4:3 команді «Росичі» (Богуслав), «Колос» виграв свій перший кубок.
В поточному сезоні команду очолив Руслан Костишин, який завершив кар’єру гравця. Саме він і привів ковалівців до свого першого трофею на цьому турнірі.    
«Колос» посів друге місце у своїй групі, набравши однакову кількість очок (по 12) разом з донецьким «Олімпіком». У чвертьфіналі була подолана команда українських професіоналів (футболістів - вільних агентів) в серії пенальті 10:9. Рахунок основного часу 0:0.
У півфіналі «Колос» обіграв «Ретро» (Ватутіно) 3:0 (голи: Козир, 41, Коропецький, 44, Бондаренко, 67).
Фінал. 28 січня 2015
«Арсенал» (Київ) – «Колос» (Ковалівка) – 2:2 (пен. 7:8)
Голи: Черномаз, 22, Есеола, 61 – Вишняк, 48, Коропецький, 90
Післяматчеві пенальти забили: Клименко, Таран, Дорофеев, Эсеола, Мусиенко, Тименко, Балацький – Багдасаров, Козир, Поздєєв, Вишняк, Бондаренко, Коропецький, Штонденко, Іллічов. Не забили: Черномаз, Урюпін – Ткачук.
«Колос»: Гребенюк, Гаврилюк (Ткачук, 46), Багдасаров, Козир, Семенко (Іллічов, 88), Морозко (Євсеєв, 80), Кузнецов (Коропецький, 46), Поздєєв, Зуєвич (Штонденко, 46), Вишняк, Бондаренко. 
Тренер: Руслан Костишин.
Попередження: Журба, 44 – Семенко, 70
Арбітр - Дмитро Кутаков, 
Асистенти: Тарас Чопілко, Олександр Дашко


Довідка. Меморіал Олега Макарова — щорічний зимовий турнір з футболу, заснований на честь відомого українського футболіста та тренера Олега Макарова. Проводиться з 1996 року під егідою Київської обласної федерації (нині асоціації) футболу.

Фото