1 тур УПЛ. Оболонь - Колос 0:0

28.07.2023

У стартовому поєдинку нового сезону "Оболонь" та "Колос" зіграли внічию 0:0, хоча наші хлопці мали кілька хороших нагод  для взяття воріт.

Початок гри запамʼятався воротарськими сейвами - спочатку здорово зіграв наш голкіпер Кіріл Фесюн, який відбив удар впритул від Краснопіра. А згодом Сергій Мякушко пробивав з розвороту, але воротар "Оболоні" Назарій Федорівський був на висоті. Найреальніший шанс відкрити рахунок мав Демченко - на 22-їй хвилині Олександр красиво обіграв захисника та пробив у дальній кут, але мʼяч влучив у стійку воріт пивоварів! Пізніше Мякушко пробив зі штрафного - поруч зі стійкою, а перед самою перервою Андрій Богданов виконав навіс зі штрафного і після метушні у карному майданчику господарі таки винесли мʼяч в аут.

Ще один супер-шанс був у ковалівців на 58-ій хвилині - після подачі зі штрафного мʼяч відскочив до Безбородька, проте Денис із вигідної позиції пробив коліном вище воріт! За кілька миттєвостей Мякушко стріляв здалеку - Федорівський витягнув мʼяч з-під поперечини. У середині другого тайму ще один удар Мякушка прийшовся у Безбородька.

На 76-ій хвилині на поле вийшли Влад Велетень та Валерій Лучкевич, але розпечатати ворота господарів не вдалося. Наприкінці гри Кіріл Фесюн виконав класний сейв, коли зі штрафного у лівий кут поцілив Суханов.

У підсумку - 0:0, команди набрали по одному балу в турнірній таблиці. Наступну гру "Колос" проведе у неділю, 6 серпня - в Ковалівці о 17-00 приймаємо одеський "Чорноморець".