24 тур. Полісся - Колос - 1:0

Колос

14.04.2024

У матчі 24-го туру VBET Ліги 23/24 "Колос" у гостях поступився "Поліссю" 0:1.

Гра розпочалася з нашого небезпечного моменту - після подачі з кутового Микита Бурда пробивав з розвороту, але голкіпер житомирської команди Олег Кудрик зумів зреагувати, відбивши мʼяч.

Господарі відповіли дальнім ударом, з яким спокійно впорався Кіріл Фесюн. Ще одного разу наш голкіпер вступив у гру в середині тайму, коли венесуельський нападник Луіфер бив з відскоком від газону, а Фесюн перевів мʼяч на кутовий.

У другому таймі рівна гра продовжилася, але на 58-й хвилині господарів врятував каркас воріт. Олег Ільїн отримав м'яч на правому куті карного майданчика і закрутив у дев'ятку - поперечина!

На 74-й хвилині замість Рангела на поле вийшов Денис Безбородько, який одразу мав шанс забити. Після класної передачі зліва Безбородько в падінні з вигідної позиції пробив повз праву стійку!

А на 83-й хвилині наша команда пропустила. Вʼячеслав Танковський, який за хвилину до цього вийшов на заміну, пробив метрів з двадцяти, і мʼяч рикошетом від нашого захисника влетів у сітку Кіріла Фесюна. Поразка - 0:1...

У 25-му турі "Колос" знову зіграє на виїзді - у суботу, 20 квітня, зустрінемося у Полтаві з "Ворсклою".