6 тур VBET Ліги. «Динамо» - «Колос» - 7:0

28.08.2021

У шостому турі УПЛ наша команда зазнала найбільшої поразки в чемпіонатах, поступившись київським динамівцям 0:7.

Все пішло не за планом зі старту поєдинку. Вже на п’ятій хвилині Кирило Петров зробив невдалу передачу прямо на Карлоса де Пену, який після кількох фінтів відпраив м’яч у нижній кут Володимира Маханькова. За пару хвилин після скидки Іллі Шкуріна рахунок подвоїв Микола Шапаренко, який розстріляв наші ворота – 2:0.

Далі – більше. На 25-ій хвилині після подачі з кутового головою відзначився Томаш Кендзьора, і наш тренерський штаб провів подвійну заміну. Замість Євгена Задої та Вадима Мілька вийшли Андрій Богданов та Альваро Нгамба. Але столичних було не зупинити. На 34-ій хвилині Віталій Буяльський провів красивий гол, перекинувши м’яч через нашого голкіпера. За п’ять хвилин де Пена оформив дубль, повторивши свій удар у нижній кут. А перед самою перервою Віктор Циганков після прострілу з лівого флангу забив шостий м’яч динамівців у першій половині.

У другому таймі ковалівці не були приреченими, вирівнявши гру. Проте «Динамо» ще одного разу втілило свою перевагу в класі в забитий м’яч. На 67-ій хвилин після передачі Віталія Миколенка Віктор Циганков встановив остаточний рахунок зустрічі – 7:0.

«Динамо» продовжує лідирувати у турнірній таблиці, а у «Колоса» залишається п’ять очок після п’яти проведених матчів (ще у наших одна гра в запасі проти «Миная»). Тепер настає пауза на матчі національних збірних у відборі до Чемпіонату Світу – 2022, а у 7-му турі «Колос» зіграє вдома проти «Маріуполя».

Vbet Ліга. Сезон 2021/2022. 6 тур
НСК «Олімпійський» (Київ), 28.08.2021, 19:30
«Динамо» (Київ) - «Колос» (Ковалівка) - 7:0 (6:0)

«Динамо»: Бойко, Кендзьора (Караваєв, 61), Забарний, Шабанов, Миколенко, Сидорчук (Шепелєв, 61), Циганков, Буяльський (Лєднєв, 69), Шапаренко, де Пена (Вербич, 61), Шкурін (Рамірес, 46)

«Колос»: Маханьков, Золотов, Павловець, Петров, Чорноморець, Задоя (Богданов, 29), Чурко (Данфа, 46), Костишин (Нурієв, 46), Мілько (Нгамба, 29), Сантос, Сітчінава (Лисенко, 63)

Голи: де Пена (5, 39), Шапаренко (8), Кендзьора (26), Буяльський (34), Циганков (45, 67)

Ж.К.: Сидорчук (30), Шапаренко (78) — Сантос (4), Данфа (76), Нгамба (86), Нурієв (90+1)