Чемпіонат U-19: «Колос» долає на виїзді «Верес» 1:0

None

23.07.2021

Наші хлопці доволі швидко відкрили рахунок - на 11-ій хвилині після пасу Мамаду Данфа перший гол «Колоса» у чемпіонаті 2021/2022 провів Антон Циганков. Згодом новачок ковалівців Євгеній Обушний після прориву Кирила Сенька правим флангом мав шанс подвоїти нашу перевагу, одначе голкіпер господарів витягнув м’яч з-під поперечини. Пізніше Сенько сам зробив пристрілку, проте воротар «Вереса» зробив ще один сейв. А на 35-ій хвилині Сенько не забив із забійної позиції - Кирило опинився перед голкіпером метрів в десяти від воріт - удар у нашого гравця якісним не вийшов і м’яч прилетів прямо у руки Назару Мигалю.

У другому таймі рівняни вирівняли гру, і на 58-ій хвилині створили момент - Зайко непогано пробивав по воротах Івана Пахолюка з лінії карного майданчику, але вище воріт.

«Колос» відповів згодом ударом Мартіна Жозе із середньої дистанції - м’яч полетів поруч зі стійкою воріт.

Згодом Олександр Поздєєв освіжив гру подвійною заміною - на поле з’явилися Олег Криворучко та Артем Сафончик, які поміняли Кирила Сенька та Євгена Данилюка. Пізніше на заміну вийшов і Тімур Тутєров, помінявши Мамаду.

В останню п’ятнадцятихвилинку господарі шукали моменти для того, щоб врятувати гру, проте ковалівці уважно зіграли у захисті і втримали свої ворота на замку.

1:0 - «Колос» U-19 набирає перші три очки в новому сезоні, а свій наступний матч проведе у четвер 29 липня - у 2-му турі наші хлопці приймуть вдома молодь харківського «Металіста 1925».