Чемпіонат U-19. "Колос" переміг в гостях "Інгулець" 1:0

None

17.09.2021

В матчі 8-го туру Чемпіонату U-19 наш "Колос" мінімально переміг на виїзді "Інгулець" 1:0.

У першому таймі забитих м'ячів не було, а все вирішив епізод на 57-ій хвилині гри. Після масованої атаки ковалівців, м'яч на лівому фланзі підхопив наш захисник Олексій Малакі. Він зробив чи-то удар, чи-то навіс, і м'яч за неймовірною траекторією залетів у сітку воріт!

Після цього туру "Колос" U-19 набрав дев'ять очок і перемістився у середину турнірної таблиці. Наступна гра - у четвер 23 вересня вдома проти юнаків полтавської "Ворскли".