«Інгулець» - «Колос» - 0:2. Є перемога у Кропивницькому!

18.09.2021

У матчі 8-го туру "Колос" нарешті перервав свою неприємну серію з трьох поразок поспіль і здобув перемогу над "Інгульцем" 0:2!

Вже на шостій хвилині поєдинку ковалівці мали відкривати рахунок, заробивши пенальті після гри рукою захисника господарів. Проте, Кирило Петров не зміг з точки переграти голкіпера Євгена Гальчука. Згодом неймовірний сейв здійснив наш молодий воротар Кіріл Фесюн, який відбив удар впритул від Іллі Коваленка.

А ось Гальчук ледь не привіз собі гол, помилившись під пресингом Ренана, одначе Володимир Лисенко закинув м'яч трохи вище воріт. В наступній атаці "Інгулець" забив, але арбітри зафіксували офсайд.

А на 26-ій хвилині наші забили після розіграшу штрафного. Андрій Богданов покотив м'яч на Олександра Чорноморця, і Саша могутнім ударом вразив нижній кут воріт Гальчука!

Другий тайм проходив під акомпанемент сильного дощу, тому командам було важко демонструвати комбінаційний футбол. А на 65-ій хвилині Ренан міг відзначитися, пробивши головою по центру - голкіпер був на місці. Дуже натхненно діяв і наш Кіріл Фесюн, який зберігав спокій і грав надійно.

А розв'язка цього матчу сталася вже в компенсований арбітром час. Вийшовший на заміну Ніка Сітчінава у боротьбі з захисником впав, але зумів лежачи зробити пас на Чурко. В'ячеслав в один дотик забив красиво і встановив остаточний рахунок - 2:0 на користь "Колоса"!

Після цього матчу наша команда має вісім очок в турнірній таблиціі, випередевши, до речі, "Інгулець". Наступна гра - вдома у п'ятницю 24 вересня о 19:30 проти полтавської "Ворскли".