Чемпіонат U-19: «Колос» зіграє на виїзді проти «Інгульця»

None

16.09.2021

Продовжуємо слідкувати за чемпіонатом України U-19 - в п’ятницю 17 вересня наша юнацька команда проведе матч 8-го туру проти «Інгульця».

На цей виїзний поєдинок хлопці Олександра Поздєєва налаштовуються дуже серйозно, адже всі хочуть виправити ситуацію, яка склалася останнім часом. «Колос» U-19 бажає перервати програшну серію, яка вже складає чотири матчі поспіль. Починаючи із 14 серпня ковалівці поступилися «Руху» (0:5), «Олександрії» (0:1), «Динамо» (1:5) та «Маріуполю» (1:3). Особливо прикрою була поразка у 7-му турі – за рахунку 1:2 з «Маріуполем» голкіпер гостей потягнув удар з пенальті від Мартіна Жозе (який до цього перший пенальті реалізував), і одразу у азовців пройшла швидка контратака, яка завершилася голом у наші ворота.

Перед цим туром у нашої команди залишилося шість очок і тринадцята сходинка в турнірній таблиці. А ось «Інгулець» U-19 ще нижче – у юнаків з Петрове чотири бали (одна перемога та одна нічия у семи поєдинках) і чотирнадцяте місце. Цікаво, що у наших суперників також триває чотириматчева програшна серія – поразки від «Динамо» (1:2), «Львова» (0:1), «Маріуполя» (0:1) та «Олександрії» (1:2). Як бачимо, у футболісти «Інгульця» немає провалів і великих рахунків, а останні чотири поразки – лише в один м’яч.

Якщо згадувати минулий сезон 2020/2021, то у першому колі у Калинівці «Колос» поступився 0:2, а у другому колі взяв реванш у гостях, перемігши з рахунком 2:1 (Артем Сафончик, Станіслав Урсолов).

У нинішньому ж сезоні це буде перша очна зустріч команд, які дуже бажають перервати свої неприємні серії. Вболіваємо у п’ятницю за «Колос» і дивимося пряму трансляцію поєдинку на нашому сайті (стартовий свисток – о 13:00).