Чемпіонат U-19: «Металіст 1925» - «Колос» - 2:1

Колос U-19

03.12.2021

У матчі 17-го туру молодіжного чемпіонату «Колос» U-19 поступився у гостях одноліткам «Металіста 1925» з рахунком 1:2.

У першій половині поєдинку була абсолютна рівна гра, а ось на 37-ій хвилині Артем Кучков вибухнув прицільним ударом у лівий кут воріт нашого голкіпера Івана Пахолюка і вивів харків’ян вперед.

Ковалівці активізувалися і заробили кілька стандартів перед перервою, проте відзначитися вдалося на початку другого тайму, і не зі стандарту, а з гри. Євген Данилюк накрутив оборонців «Металіста 1925» у карному майданчику, і покотив м’яч під удар Салабаю. Антон в один дотик розстріляв ворота Ігоря Потімкова – 1:1.

Надалі була знову рівна гра, а перемогу харків’янам приніс шалений та красивий удар Вадима Журавеля на 83-й хвилині. 19-ий номер господарів перед цим вийшов на заміну і неймовірною дугою над нашим воротарем оформив три очки для «Металіста 1925» - 2:1.

За тиждень «Колос» проведе останній матч у 2021-му календарному році – на нашій базі у Софіївській Борщагівці приймаємо «Минай» U-19.