Чемпіонат U-19. Здобуваємо перемогу!

Колос U-19

29.09.2022

Чемпіонат юнацьких команд U-19. Сезон 2022/23. 5-й тур. 29 вересня 2022р. Щасливе, стадіон "Княжа Арена". 12:25.

«Металіст 1925» (Харків) - «Колос» (Ковалівка) 0:2
Голи: Канаєв, 31, Тутєров, 55 (пен.)

Попереждення: Сабалаєв 55, Гуренко 74, Потапенко 90+3 - Канаєв 50, Пахолюк 68, Корнійчук 90

«Металіст 1925»: 12.Іванніков, 21.Гуренко, 23.Козловський, 44.Демиденко, 99.Сагієнко (22.Гузєєв, 46), 20.Оробець, 11.Плічко (26.Кондратюк, 46), 6.Салабаєв (14.Потапенко, 68), 8.Обінайя-к (10.Матевосян, 89), 33.Ігор, 17.Ніжник (25.Валієв, 68)
Запасні: 1.Скринник, 3.Макуха, 4.Хохлов, 30.Мукшименко.

Старший тренер - Роман Мельник.

«Колос»: 1.Пахолюк, 10.Іродовський (99.Ковальов, 66), 18.Поправка, 9.Кузик, 8.Криворучко, 21.Ставничий-к, 15.Денисенко (14.Безручук, 58), 13.Канаєв, 5.Корнійчук, 67.Данилюк (24.Шалабай, 90+1), 11.Тутєров.
Запасні: 31.Друі, 6.Дзюба, 17.Кривенко, 69.Максименко.

Старший тренер – Олександр Поздєєв.

Арбітр: Артем Гординський
Асистенти: Владислав Мошковський, Гусейн Мустафаєв
Четвертий арбітр: Олексій Гаркуша
Спостерігач арбітражу: Олег Плужник

Перший тайм видався, м'яко кажучи, не зовсім видовищним. Обидві команди грали занадто обережно, жертвуючи гостротою біля чужих воріт, бажанням не пропустити у власні. Харків'яни у цій "тягучці" грали першим номером, що принесло їм здесяток кутових та кілька небезпечних стандартів на підступах до штрафного майданчику. "Колосу" ж дуже важко давався вихід з оборони в атаку і на чужій половині поля у нас мало що виходило.

В такій ситуації на допомогу прийшов стандарт, а саме кутовий з правого флангу, який став першим і єдиним у першому таймі для нашої команди. Перший навіс суперник відбив, проте після другого від Кузика, захисник "Металісту 1925" головою вибив м'яч в центр прямо на ногу набігаючому Владиславу Канаєву і той не залишив шансів голкіперу суперника. Слід відзначити, що це була перша гра Владислава після важкої травми, яку він отримав перед стартом сезону і пропустив перші 4 тури.
В перерві тренер "Металісту 1925" зробив дві заміни, в той час як Олександр Поздєєв залишив свій склад без змін. Харків'яни почали другий тайм дуже активно і вже на його 5-й хвилині нам відверто пощастило, оскільки форвард "Металісту 1925" пробив, замикаючи простріл з флангу, в перекладину з трьох метрів.

Перетерпівши натиск сусепрника на початку другого тайму, ковалівці вірівняли гру і почали великими силами переходити на половину поля суперника. Так, на 54-й хвилині активний Денисенко заробив для своєї команди пенальті, який реалізував Тутєров. Майже одразу ковалівці могли закривати гру, але не реалізували вихід втрьох проти одного захисника.
Суперник міг наказати за таке транжирство, але гравцям хірківської команди бракувало майстерності в завершені атак та й фортуна сьогодні була відверто на нашому боці. Футбольні гойдалки наприкінці гри були достатньо цікавими, проте не рузультативними: більше голів у цій грі забито так і не було.

Таким чином, наша команда здобула свою другу перемогу в цьому чемпіонаті та піднялась в середину турнірної таблиці.
У 6-му турі "Колос" зіграє вдома проти однолітків "Інгульця".