Наступна новина

Ярослав Вишняк: «Продемонстрували досить змістовний футбол»

Колос

05.12.2021

Керманич «Колоса» Ярослав Вишняк прокоментував гостьову перемогу нашої команди над «Металістом 1925» (1:0) у матчі 17-го туру УПЛ:

«Враження від гри, звичайно, позитивні, через те, що ми здобули перемогу. Але ж радує і те, що ми продемонстрували досить змістовний футбол, особливо у першому таймі - нам вдалося забити м'яч, могли ще забивати. І це відношення хлопців, ставлення до гри, оце найбільше надає такого натхнення і радощів.

Є накопичення втоми, і це процес, який регулювати складно. Другий тайм трошки просіли, господарі володіли перевагою, були у них кроси, проте наші захисники зіграли надійно, проявили себе з кращого боку в такій непростій ситуації. А те, що в кінці грали так, щоб зберегти рахунок, це чиста психологія. Тому, в принципі, молодці» - відзначив Ярослав Васильович.