Юнаки. 1 тур. Оболонь - Колос - 0:2

03.08.2024

У стартовому матчі нового чемпіонату "Колос" U-19 переміг у гостях "Оболонь" 2:0!

Перевага наших хлопців відчувалася протягом всього поєдинку, хоча у першому таймі господарі зберегли свої ворота сухими.

А на 64-й хвилині центральний захисник Владислав Шершень нарешті відкрив рахунок класним ударом головою після навісу з кутового від Даніїла Денисенка - 0:1!

А наприкінці гри Денисенко заробив пенальті, який чітко реалізував Артем Гусол!

"Колос" U-19 набрав перші три очки в новому чемпіонаті, а наступну гру проведе за тиждень вдома проти юнаків "Інгульця".