Юнаки. 26 тур. Колос - Олександрія - 1:0

Колос U-19

27.04.2024

У матчі 26-го туру Чемпіонату U-19 наша юнацька команда "Колос" вдома перемогла "Олександрію" 1:0!

В першій половині була повна перевага ковалівців у володінні мʼячем та створенні моментів. Найактивнішим був Олег Криворучко, який двічі небезпечно пробивав по воротах гостей, проте олександрійців рятував голкіпер Віктор Долгий.

А одразу по перерві наші забили. На 53-й хвилині захист ковалівців виніс мʼяч подалі від воріт, який опинився у Романа Кузика. Вінгер "Колоса" здійснив гольовий забіг через півполя та переграв кіпера гостей - 1:0!

"Олександрія" активізувалася і перехопила ініціативу, але врятувати гру гостям не вдалося. Ковалівці втримали переможний рахунок!

У турнірній таблиці "Колос" U-19 набрав 41 заліковий бал та перегнав якраз "Олександрію". Наразі наша команда на пʼятій сходинці. У наступному турі граємо у гостях проти лідера чемпіонату київського "Динамо".

Чемпіонат U-19. Сезон 2023/2024; 26 тур
НТБ «Колос» (Київська обл.), 27.04.24; 12:00

«Колос» U-19 (Ковалівка, Київська обл.) - «Олександрія» U-19 (Олександрія) - 1:0 (0:0)