Юнаки. 5 тур. Олександрія - Колос - 0:3

Колос U-19

30.08.2024

У матчі 5-го туру юнацького чемпіонату 24/25 наш "Колос" U-19 розгромив у гостях юнаків "Олександріі" 3:0, здобувши свою третю перемогу в сезоні.

Рахунок на 31-й хвилині після блискучого сольного прориву лівим флангом відкрив Артем Гусол.

На початку другого тайму ще один красивий гол після індивідуального проходу провів Данііл Денисенко.

А крапку у грі на 75-й хвилині поставив Віктор Тригуб, який переправив мʼяч у ворота господарів після прострілу з правого флангу.

3:0 - "Колос" набрав 11 очок після пʼяти турів і продовжує перебувати у групі лідерів. В наступному турі наші хлопці зіграють у гостях проти юнаків "ЛНЗ".