Юнаки. 9 тур. Колос - Лівий Берег - 3:1

Колос U-19

03.10.2024

4 жовтня наша юнацька команда "Колос" U-19 провела домашню гру 9-го туру проти юнаків "Лівого Берега" та перемогла опонентів з рахунком 3:1.

Розпочав переможну ходу Артем Гусол, який на 17-й хвилині невідпорно пробив у верхній кут воріт. Подвоїв перевагу наших Захарій Захарків, який вдало замкнув простріл Данііла Денисенка - 2:0.

Але у другому таймі гості перехопили ініціативу - спочатку вони заробили пенальті, який невдало пробив Лев Дементьєв (наш кіпер Богдан Биценко спокійно відбив цей удар), а згодом серія рикошетів дозволила гравцям "Лівого Берега" скоротити відставання - 1:2.

На 83-й хвилині Денисенко заробив пенальті вже для нашої команди, який дуже чітко реалізував. А до завершення гри наші мали кілька моментів, щоб забити і четвертий гол, але пробачили суперників.

"Колос" здобув пʼяту перемогу поспіль, набрав 23 очки та входить до ТОП-3 чемпіонату (на сьогодні ковалівці очолили турнірну таблицю, але у "Динамо" та "Шахтаря" ще по одній грі в запасі). У 10-му турі ми знову зіграємо вдома. У четвер, 10 жовтня, приймаємо юнаків донецького "Шахтаря".

Чемпіонат України U-19. Сезон 2024/2025; 9 тур
НТБ «Колос» (Київська обл.), 04.10.24; 12:00

«Колос» U-19 (Ковалівка) - «Лівий Берег» U-19 (Київ) - 3:1 (2:0)
Голи:
А.Гусол (17ʼ), З.Захарків (32ʼ), Д.Денисенко (83ʼ-пен.) - Д.Дмитрієв (55ʼ)

На 52-й хвилині Л.Дементьєв (Лівий Берег) не реалізував пенальті (сейв голкіпера)

«Колос» U-19: Биценко - Бойко, Шершень, Безручук, Комарениць - Гусол (Мерва, 58), Андрющенко (К), Денисенко (Калінкін, 90ʼ), Зегрюк (Дрьомов, 87ʼ), Кузик (Шарай, 46ʼ) - Захарків (Тригуб, 58ʼ)