КМ. Колос - ЛНЗ 0:1

Колос

15.07.2023

У суботу, 15 липня, «Колос» в Ковалівці провів контрольний поєдинок проти новачків УПЛ з команди «ЛНЗ» Черкаси.

Перший тайм наші розпочали у такому складі: Фесюн, Золотов, Бурда, Бондаренко, Цуріков, Ільїн, Демченко, Богданов, Оріховський, Салабай, Велетень

В першій половині була рівна гра, а по перерві захищати наші ворота вийшов Іван Пахолюк.

На 60-їй хвилині суперникі провели гол завдяки влучному ударові, який провів Наумець. І наш тренерський штаб провів повний склад замін (окрім голкіпера): Пахолюк, ГНП, Гончаренко, Криворучко, Мілько, Ємець, Болбат, Мякушко, Лучкевич, Гусол, Безбородько.

Ковалівці тиснули всі останні хвилини, і реальний шанс мав Безбородько, проте удар Дениса впритул головою на кутовий перевів голкіпер «ЛНЗ».

У підсумку - 0:1, а наступний контрольний матч «Колос» проведе проти ФСК «Маріуполь».