КМ. Колос - Пахтакор (Узбекистан) - 2:2

07.02.2024

"Колос" провів свій третій контрольний поєдинок на зимовому зборі в Туреччині. Наші хлопці зіграли внічию із чемпіоном Узбекистану "Пахтакором" з рахунком 2-2.

Наприкінці першої половини наші вийшли вперед - Владислав Велетень здійснив блискучий прорив через все поле та віддав передачу на Топалова. Дмитро красиво закинув м'яч за комірець голкіперу - 1:0.

У другому таймі мінімальний рахунок зберігався до останніх хвилин, під час яких команди влаштували гольову перестрілку. Спочатку наші суперники на 83-й хвилині поєдинку організували гол з кутового, але буквально за хвилину ковалівці знову вийшли вперед. Артем Гусол здійснив перехоплення, прорвався правим флангом і віддав передачу на Дієго - бразилець влучив головою у кут воріт. Але "Пахтакору" вдалося врятуватися на останній хвилині - Саїднурулаєв невідпорно пробив через частокіл ніг наших захисників - 2:2.

Стартовий склад ковалівців: 23.Горох, 9.Цуріков, 5.Бондаренко (к), 6.Бурда, 27.Лучкевич, 10.Оріховський, 7.Демченко, 70.Топалов, 30.Тотовицький, 8.Велетень, 22.Безбородько
У другому таймі на заміну виходили: 23.Фесюн, 15.Чорноморець, 3.Гончаренко, 2.Кукош, 69.Ільїн, 14.Мілько, 90.Богданов, 19.Дієго, 17.Салабай, 91.Гусол, 99.Паулаускас.

Відзначимо, що наступну контрольну зустріч "Колос" проведе 11 лютого проти грузинської команди "Динамо" (Батумі).