Контрольні матчі: перемоги дівчат та юнаків
Колос U-19
11.02.2024
![](/uploads/news/newsitem/2024/02/11/ccbfe2de-1b68-4cf0-8299-cef14e3839bf.jpg)
В межах підготовки до другої частини сезону ковалівські команди провели чергові контрольні матчі, в яких здобули впевнені перемоги.
Наші дівчата зіграли товариську гру із командою Першої ліги чемпіонату України "Оболонь" та розгромили суперниць із рахунком 4:0. У "Колоса" забивали Людмила Куніна, Мар'яна Іванишин, Ліліана Сербук та Вікторія Остапів. До вашої уваги відеозвіт цього поєдинку:
Суху перемогу здобула і наша юнацька команда "Колос" U-19. Хлопці Олександра Поздєєва переграли юнаків "ЛНЗ" 3:0. У наших дублем відзначився Віктор Тригуб, що один гол на рахунку Назарія Коберника. Відеоогляд матчу до вашої уваги: