Цього разу суперником нашої молодіжки був донецький "Шахтар".

Гра відбулась на НТБ гірників у селищі Щасливе, в суботу 26-го червня.

Тренер ковалівців задіяв у цій грі наступних гравців:

"Колос": Пахолюк (Друі, 46), Коновалов (Марчук, 46), Гаркавенко (Літвінов, 46), Малакі (Костюк, 46), Мусолітін (Корнійчук, 46), Мартін Жозе (Савчук, 46) Криворучко (Соловйов, 46), Голуб, Доронін (Сафончик, 46) Шарабура, Обушний.

"Шахтар" U-19 - "Колос" U-19 2:0

Господарі поля доволі швидко відкрили рахунок, скориставшись незлагодженістю нашої оборони. В цьому епізоді гірникам допоміг ще й рикошет, тому врятувати команду Пахолюк був безсилий. Коли, здавалось би, гра вирівнялась, арбітр призначив доволі сумнівний пенальті у ворота "Колосу". Так в середині першого тайму рахунок став 2:0 на користь "Шахтаря". Єдиний, по справжньому гольовий, момент аби скоротити рахунок "Колос" мав на початку другого тайму, але Голуб не влучив у ворота з дуже вигідної позиції.

Таким чином, голів у цій грі глядачі більше не побачили, "Шахтар" переміг з рахунком 2:0, а тренерський штаб "Колосу" отримав дуже хорошу інформацію для подальшої роботи, подивившись на своїх хлопців на фоні такого суперника.