«Колос» U-19 поступився у другий день Меморіалу О.Макарова 2022

Колос U-19

23.01.2022

У другий день Меморіалу Олега Макарова 2022 "Колос" U-19 поступився з рахунком 0-2 команді "Штурм" (Іванків).

Наші хлопці доволі швидко пропустили - на 10-ій хвилині Андрій Васянович вивів суперників вперед після розіграшу кутового удару. У ковалівців надалі були два хороші шанси зрівняти результат - вихід сам на сам не реалізував Мартін Жозе, а Данило Осадець влучив у стійку воріт.

По перерві "Штурм" завдяки пресингу на нашого голкіпера зумів подвоїти перевагу - успіхом завершилися старання Богдана Рубльова. А впродовж другої половини гравці з Іванківа надійно зіграли в обороні і втримали переможний рахунок.

Після двох зіграних матчів у команди Олександра Поздєєва три набрані очки, а третю гру на турнірі "Колос" U-19 проведе у вівторок, 25 січня. О 10:30 на нашій базі у Софіївській Борщагівці ковалівці зіграють проти столичного "Локомотива".