«Колос» U-19 припинив боротьбу на Меморіалі Макарова

Колос U-19

30.01.2022

Сьогодні, 30-го січня відбувся чвертьфінальний матч Меморіалу Олега Макарова, в якому «Колос» U-19 зустрічався зі збірною командою вільних агентів. Гра пройшла у рівній боротьбі і цілком логічно основний її час завершився в нічию 1:1.

У другому таймі Антон Салабай на 80-й хвилині хвилині класним ударом відкрив рахунок у матчі. Суперник відігрався на 84-й хвилині, реалізувавши стандарт. Денис Притиковський вдало замкнув головою навіс з флангу свого партнера.

В серії післяматчевих пенальті влучнішими були більш досвідчені гравці збірної вільних агентів, які реалізували всі свої чотири спроби поспіль, в той час як гравці «Колосу» двічі хибили протягом перших чотирьох ударів.

Меморіал Макарова-2022. Чвертьфінал.

30.01.22р. СК «Софієвський». 14:00

«Колос» U-19 – збірна вільних агентів 1:1 (пен. 2:4)

Голи: Салабай, 80 – Притиковський, 84

Серія пенальті:

«Колос» U-19. Забили – Канаєв, Костюк. Не забили – Гусол (воротар), Обушний (воротар)

Збірна вільних агентів. Забили – Микитюк, Притиковський, Арутюнян, Козьбан

«Колос» U-19: Друі (Гринчук, 46), Биков, ГНП, Костюк, Жозе (Обушний, 70), Тутєров (Гусол, 70), Осадець (ГНП, 70), Сафончик (Пресич, 70), Дзюба (Єрмачков, 46), Іродовський (Данилюк, 46), Циганков (Салабай, 46).

Старший тренер – Олександр Поздєєв

Збірна вільних агентів: Михєєв, Микитюк, Шевченко (Юрченко, 53), Притиковський, Арутюнян, Тавдгеридзе, Клименко, Коваленко (Россоха, 73), Авдалян, Литовченко (Столяров, 76), Козьбан.