«Колос» U-19 вийшов у чвертьфінал Меморіалу О.Макарова-2022

Колос U-19

28.01.2022

«Колос» U-19 нічею завершив груповий етап на зимовому Меморіалі Олега Макарова-2022, розписавши мирову 1:1 з представником Другої ліги чемпіонату України київським «Рубіконом».

Команди довго не могли розпечатати ворота одна одної, аж поки гравець, який перебуває у ковалівців на перегляді, не вивів "Колос" вперед. Але більш досвідчені опоненти зуміли уникнути поразки, забивши за п'ять хвилин до завершення основного часу - 1:1.

Таким чином хлопці Олександра Поздєєва набрали 7 очок та посіли другу сходинку у своїй групі "В". Це дозволило «Колосу» U-19 вийти до чвертьфіналу турніра, де суперниками нашої команди будуть футболісти з клубу "Дружба" (Мирівка). Чвертьфінальний матч пройде у неділю, 30 січня. Час та місце зустрічі буде визначено пізніше.