МЕМОРІАЛ О.МАКАРОВА 2021: «КОЛОС» U-19 ЗІГРАВ З «ЛІВИМ БЕРЕГОМ»

None

02.02.2021

Картинка

Суперником ковалівців у третьому турі групи “Б” був столичний клуб “Лівий “Берег”, який до цього здобув на турнірі дві перемоги поспіль, не пропустивши жодного м’яча. Реноме міцної команди кияни підтвердили і цього разу, хоча у першій половині наші юнаки виглядали краще. Проте, у другому таймі “Лівий Берег” значно додав, і у підсумку Микита Комісар на 83-й хвилині приніс перемогу нашим суперникам – 1:0.

Меморіал Олега Макарова-2021.

Група “Б”, 3 тур.

НТБ “Колос”, 02.02.2021; 10-00

“Колос” U-19 (Ковалівка) – “Лівий Берег” (Київ) – 0:1 (0:0)

Гол: Комісар (83)

Склад “Колоса”: Марцияш (Кувшинкін, 46), Ставничий (Сидоренко, 46), Апциаурі (Барбон, 46), Мусолітін (Трохимчук, 46), Трубніков (Вдовенко, 46), Мнишенко (Сергійчук, 46), Ісмаілов (Груша, 46), Сафончик (Чіпак, 46), Коновалов (Тутеров, 46), Мамедов (Савчук, 46), Циганков (Герман, 46).

У середу 3 лютого “Колос” зіграє у 4-му турі групи “Б” проти “Дружби” (Мирівка), і у цьому матчі наш клуб буде представляти дубль основної команди. Початок матчу на НТБ “Колос” о 10:00.

В інших матчах 3 туру “Рубікон” розбив “Ронін” (Лісне) 4 – 1, а “Дружба” поступилася “Олімпіі” (Савинці) 1 – 2.