Меморіал О.Макарова 2021: «Колос» U-21 – «Дружба» (Мирівка) 0:1

31.01.2021

У середу 3-го лютого “Колос” продовжив виступи на Меморіалі Олега Макарова 2021, і цього разу делегував команду Владислава Савчука “Колос” U-21 (у перших трьох турах грали хлопці з “Колосу” U-17 та U-19).

Дублюючий склад основної команди зустрічався із командою “Дружба” /Мирівка/ (абсолютні чемпіони Кагарлицького району Київської області-2020, з рекордом – 14 матчів/14 перемог).

У першій половині ковалівці виглядали непогано проти досвідчених аматорів, одначе не змогли реалізувати кілька хороших моментів для взяття воріт.

У другому таймі “Дружба” перехопила ініціативу, а єдиний м’яч команда Дмитра Чирикала провела на 65-й хвилині завдяки влучному удару Владислава Юзефовича після виконанням суперниками кутового.

Меморіал Олега Макарова-2021.

Група “Б”, 4 тур.

НТБ “Колос”, 03.02.2021; 10-00

“Колос” U-21 (Ковалівка) – “Дружба” (Мирівка) – 0:1 (0:0)

Гол: Юзефович (65)

Склад “Колоса”: Муравйов, Марчук, Цикало, Літвінов (Пінчук, 61), Духота (Савенюк, 61), Шамич (Голуб, 61), Столяр, Костюк (Малакі, 61), Сенько (Жозе, 61), Соловйов (Криворучко, 61), Колесник (Кулик, 46).

Старший тренер – Владислав Савчук

Останній матч у группі “Б” “Колос” проведе у п’ятницю 5 лютого (10:00) на полі НТБ “Колос” проти команди “Ронін” (Лісне). У цій грі наш клуб знову буде представляти молодь Олександра Поздєєва “Колос” U-19.

***

В інших матчах 4-го туру групи “Б” “Лівий Берег” переграв “Рубікон” 3:1, а “Олімпія” здолала “Ронін” 2:1.