Назад

Наступна новина

Олександр Поздєєв: «Грали непогано, але результат розставляє всі крапки»

Колос

09.05.2024

Виконуючий обов'язки головного тренера "Колоса" Олександр Поздєєв поділився враженнями після перенесеної гри 15-го туру УПЛ проти "Зорі" (0-1):

- Я не оцінюю матчі - фартовий чи нефартовий. Не вистачило, напевно, нам трошки якості, щоб реалізувати моменти. Мені сподобалася гра в плані темпу, бажання. Ми атакували, витримували баланс. На жаль, ми дуже легко подарували суперникам гол. Це дуже сумно, тому що ми дали фору команді, яка грала в п'ять захисників. Важкувато вскривати оборону в п'ять захисників. 

Мені сподобався напор, бажання хлопців, і дуже прикро, що ми програли. Дуже прикро. Мені здається, що наші хлопці заслуговують на те, щоб набирати очки. Але це футбол. 

- Вже в понеділок наступний матч проти "ЛНЗ". Виходить, що за тиждень це вже третя гра. Чи встигне команда відновитися?

- Звичайно, це дуже виснажливо. Тим паче, коли це не підкріплюється результатами позитивними. Це важкувато емоційно та фізично. Але у нас немає інших варіантів - будемо намагатися відновитися, наскільки це можливо. У нас є обойма хлопців, у нас не одинадцять футболістів, є інші. Подивимося цю гру - щось потрібно скорегувати. Ми грали набагато краще в плані балансу в порівнянні з матчем проти "Динамо". Ми намагалися контролювати ті небезпечні зони коли ми атакуємо, в плані щоб у суперника не було можливості вибігати в атаки. Але все одно для тренера головне результат. Начебто граємо непогано, покращуємося. Є велике бажання. Але, звичайно, результат розставляє всі крапки.