Назад

Наступна новина

Олександр Поздєєв: «Напевно, нам потрібно грати нижче»

Колос

14.05.2024

Головний тренер "Колоса" Олександр Поздєєв поділився враженнями після гри 28-го туру УПЛ проти "ЛНЗ" (1-3):

– Важка гра. Якісний суперник, якісні футболісти, індивідуально сильні як мінімум у сьогоднішній грі. Ми непогано розпочали, суперник давав нам багато робити. Після тривоги вони почали грати активніше. Ми мали непогані виходи з-під пресингу, непогані підходи до штрафного майданчика, але ми не могли навіть вийти на ударну позицію. Ну і ми просто не впоралися зі швидкісними футболістами суперника і, я думаю, ми програли боротьбу в центрі поля. Але це так, по гарячих слідах. Подивившись відео, буде зрозуміліша картинка. Індивідуальна майстерність сьогодні була вищою у суперника, на жаль.

– Після поновлення гри (через повітряну тривогу) суперник почав пресингувати активніше, більшою кількістю людей. Це такий футбол вже починається на зустрічних курсах, коли ти намагаєшся підніматися вище, тебе пресингують. І тут уже чия оборона, чия атака впорається. На жаль, мабуть це моя помилка, що ми намагаємося грати вище. На жаль, ми просто не можемо впоратися із грою вище. Ми багато пропускаємо швидких атак, не встигає центр поля перемикатися. На сьогоднішній день, я думаю, це моя головна помилка, що ми дуже високо намагаємось грати. Для мене це досвід, я його здобув. Подивимося, чим усе закінчиться, є ще 2 тури.

– Це комплексна проблема – центр поля та захист. Тому що коли людина, як в епізоді з другим голом, пробігає більшу частину поля з м'ячем просто без перешкод, грає в стінку, віддає передачу і нам з 2 метрів забивають у порожні ворота… Якби ми грали з Барселоною – це одна історія, а коли в УПЛ... Це індивідуальна майстерність та наша неготовність до такої боротьби, до того щоб робити перешкоди в таких матчах. На жаль, знову ж таки, напевно, нам потрібно грати нижче блоком і просто розраховувати на якийсь успіх, якийсь стандарт. Це ненормально пропускати стільки голів. Якщо б у нас грали захисники або центр поля з U-19. Грають дорослі хлопці, досвідчені. Це комплексна вина - і тренерського штабу, і футболістів.

– Ця якість, я вже казав, що вона напрацьовується. У нас зараз було 3 дні - гра, 3 дні - знову гра. Ми через відновлення підходили до гри, тобто там особливо не поб'єш по воротах, бо це вже не відновлення. Щось міняти дуже важко. Ми намагалися коригування робити тактичні, але на сьогоднішній день єдине адекватне коригування – це просто нижче грати, тому що ми просто не встигаємо, на жаль, – підкреслив на післяматчевому інтерв'ю Олександр Сергійович.