Текстовий онлайн матчу 7-го туру VBET Ліги «Колос» – «Маріуполь»

12.09.2021

Друзі! У неділю 12 вересня о 17:00 Ковалівка приймає матч 7-го туру VBET Ліги сезону 2021/2022 «Колос» – «Маріуполь». Слідкуйте за подіями цієї зустрічі у нашому текстовому онлайні, а поки подивимося на фактаж та цікаві події:

Арбітр: Геннадій Серпутько  (Одеса) провів 2 гри  в УПЛ,

Історія зустрічей:

Всього зіграно 8 матчів: +4=0-4 м’ячі 10-10

На полі Колоса — 5 матчів: +3=0-2 м’ячі 5-4

В УПЛ зіграно 5 матчів: +4=0-1 м’ячі 8-1

На полі Колоса — 3 матчі: +3=0-0 м’ячі 4-1

Останній матч на полі "Колоса" — 04.10.2020. 5-й тур Чемпіонату України-2020/2021

"Колос" -  "Маріуполь" - 1:0

Гол: П. Оріховський (90+4).

Переможна серія Колосу в матчах з Маріуполем триває в УПЛ 3 гри.

Цікаві факти та можливі події:

"Маріуполь" може забити 700-й гол в УПЛ (ще 5 м’ячів).
В статусі в.о. головного тренера "Колоса" дебютує в УПЛ білорус Сергій Кузнєцов, який у 2004-2009 роках в Чемпіонатах України у складі "Металіста", "Таврії" та "Арсеналу" провів 113 ігор (7 голів).
Програшна серія "Маріуполя" триває в Чемпіонаті 5 ігор і до повторення клубного антирекорду залишився один матч.
Азовці можуть зазнати 280-ї поразки в УПЛ — у 624-й грі.
Безгольова серія "Колосу" триває в Чемпіонаті 205 хвилин.
Ковалівці у поточному Чемпіонаті більше 1-го гола за матч не забивають.
10-й гол на клубному рівні у всіх турнірах може забити Денис Костишин (Колос).
10-й гол в УПЛ може забити новачок "Колосу" Ренан Олівейра.

16:00 - маємо склад "Колоса" на цей матч

16:30 - Команди вже на передматчевій розминці

1 хв. - Матч стартував. "Колос" грає у білій формі, а "Маріуполь" у помаранчевій.

5 хв. - Поки йде рівна гра, хоча ковалівці більше контролює м'яч.

9 хв. - Наші заробили кутовий, після розіграшу Дієго пробив здалеку - його удар заблокував суперник.

10 хв. - Чурко зробив непогане закидання на Золотова, проте Ніколаю трохи не вистачило, щоб обробити цей м'яч.

15 хв. - Жовта картка Кирилу Петрову, хоча Кащук сам налетів на нашого захисника...

16 хв. - Гол забиває "Маріуполь". Кащук зі штрафного пробив у стійку воріт Маханькова, м'яч відлетів до Топалова, який пробив по центру - 0:1.

19 хв. - Момент у "Колоса"! Після подачі кутового Сітчінава пробив головою - Кудрик забрав м'яч у руки.

24 хв. - Ковалівці дуже активно грають і атакують ворота "Маріуполя".

26 хв. Гол забиває "Маріуполь". Після кількох заблокованих ударів він наших гравців, азовці провели контратаку - Кащук прорвався по центру і віддав пас на Кулакова - Андрій пробив Маханькова - 0:2.

30 хв. - Ще одна небезпечна контратака гостей - Кащук пробив повз ворота "Колоса".

33 хв. - Масована атака наших - маріупольці заблокували кілька ударів, а постріл Сітчінави із середньої дистанції взяв Кудрик.

36 хв. - Штрафний для "Колоса" - Богданов пробив у стінку.

37 хв. - Чорноморець отримав жовту картку за фол проти Кащука.

40 хв. - Богданов мав забивати! Після прострілу з правого флангу Андрій зіграв на підбиранні і пробив у Кудрика, а після сейва голкіпера "Маріуполя" Андрій з другої спроби пробив вище воріт!

43 хв. - Сітчінава! Ніка відкрився по центру, але удар у нього вийшов не дуже сильним і м'яч потрапив у руки голкіперу.

ПЕРЕРВА - 0:2

46 хв. - Другий тайм стартував. У "Колоса" замін немає.

51 хв. - Ковалівці розпочали другу половину дуже активно і постійно атакують!

52 хв. - Кулаков жорстко зіграв проти Матія Рома і отримав жовту картку.

56 хв. - Подвійна заміна у наших - Сітчінава та Дієго йдуть відпочивати, а замість них вийшли Володимир Лисенко та новачок бразилець Ренан.

59 хв. - Пробачив нас "Маріуполь" - після прострілу з лівого флангу вийшовший перед цим на заміну Денис Світюха пробив вище воріт із забійної позиції!

61 хв. - Ренан пробив з розвороту - прямо у руки Олегу Кудрику.

67 хв. - Момент у Богданова! Після прострілу від Ренана з лівого флангу Андрій розсстрілював ворота гостей, проте голкіпер "Маріуполя" виручив!

71 хв. - Заміна у ковалівців - Чурко залишає поле, замість нього вийшов Денис Костишин.

73 хв. - ГООООООЛ!!!!!! Нарешті ми забили! Денис Костишин одразу взяв участь у гольовій атаці, підключивши до атаки Ренана. Бразилець прострілив на Лисенка і Володимир класним ударом скоротив рахунок - 1:2!

75 хв. - Богданов небезпечно пробив здалеку - поруч зі стійкою!

82 хв. - "Колос" постійно в атаках - було два кутових, але гості відбилися.

89 хв. - Кирило Петров пробив здалеко після підбирання - Кудрик перевів на кутовий!

90 хв. - Після подачі з кута Ренан пробив головою вище воріт!

90+2 хв. - Гол "Маріуполя". Наші штурмували ворота гостей, але азовці провели контратаку і Дмитро Топалов вийшовши сам на сам із Маханьковим переграв нашого голкіпера - 1:3.

Фінальний свисток - ми поступаємося 1:3.