ТМ. Колос - Верес - 0:1

Колос

19.11.2023

У неділю "Колос" та "Верес" провели в Ковалівці тренувальну гру, заповнюючи паузу на міжнародні поєдинки збірних.

Стартовий склад ковалівців був ідентичним із крайнім матчем УПЛ проти "Миная", окрім воротарської позиції - Мисак, Ємець, Бурда, Бондаренко, Чорноморець, Лучкевич, Мілько, Богданов, Тотовицький, Безбородько, Болбат. Інші гравці, які зараз в обоймі нашого тренерського штабу, вийшли на заміну в другому таймі.

Гра пройшла у рівній боротьбі з невеликою позиційною перевагою "Колоса", проте завершилася мінімальною перемогою рівненських футболістів 1:0. На пʼятнадцятій хвилині гості відкрили рахунок після розіграшу кутового удару. Хлопці Ярослава Вишняка намагалися знайти ключи до воріт "Вереса", але до кінця поєдинку врятувати гру нашим так і не вдалося.