Жінки. Динамо - Колос - 1:3

ЖФК Колос

18.11.2023

В останньому турі першого етапу Вищої ліги дівчата з "Колоса" перемогли у гостях жіночу команду "Динамо" з рахунком 3:1 та на мажорній ноті завершили ігровий рік 2023.

Наша перемога була вольовою, адже ми пропустили у середині першої половини після штрафного у виконанні Влади Кабанової. Але футболістки Людмили Покотило гідно відповіли перед самою перервою. І також завдяки штрафному удару. Неймовірно красивий гол провела Софія Соломаха - 1:1.

У другому таймі ковалівські дівчата заробили пенальті, який чітко реалізувала Марʼяна Іванишин. А на 68-й хвилині закрила гру Ірина Майбородіна.

"Колос" у доброму гуморі йде на зимову паузу після якої продовжить боротьбу за комплекти нагород сезону 2023/2024 у ТОП-6. Молодчінки!