U-19. 7 тур. «Колос» поступився «Маріуполю» 1-3

None

11.09.2021

У матчі 7-го туру чемпіонату U-19 «Колос» зазнав прикрої поразки від «Маріуполя» 1:3.

У першій половині була рівна гра, але на 44-ій хвилині гості провели швидку контратаку через центральну зону і Микита Козицький відкрив рахунок - 0:1.

По перерві мінімальний рахунок тримався аж до 79-ої хвилини, аж поки Олег Криворучко не заробив пенальті для нашої команди. Мартін Жозе з точки не схибив - 1:1.

Проте азовці буквально за півтори хвилини знову вийшли вперед після могутнього удару Микити Махині.

Ковалівці пішли на штурм і на 88-ій хвилині захисник «Маріуполя» зіграв рукою у карному майданчику після прострілу вийшовшого на заміну Євгена Данилюка - пенальті! Але Мартін Жозе з другої спроби не зміг переграти голкіпера гостей.

У компенсований час маріупольці провели контратаку і зробили рахунок 3:1 на свою користь, а трохи пізніше Данилюк не реалізував вихід сам на сам.

У «Колоса» після сьомого туру залишилося шість очок в турнірній таблиці, а наступний поєдинок - за тиждень на виїзді проти молоді «Інгульця».