U-19. 10 тур. «Колос» та «Чорноморець» переможця не визначили - 0:0

None

01.10.2021

У матчі 10-го туру Чемпіонату U-19 «Колос» та «Чорноморець» зіграли внічию 0:0, хоча моменти для взяття воріт були, і дуже непогані.

Реальний шанс відкрити рахунок мав Даніїл Осадець, який вийшов на ударну позицію після пасу в розріз від Дмітрія Іродовського. Але наш форвард пробив прямо у ноги голкіпера гостей. Одесити в наступній атаці також могли забити, а ковалівців врятував Олексій Друі, який відбив удар впритул від Євгена Біденка.

У другому таймі була рівна боротьба - одесити багато заробляли кутових, а ковалівці намагалися шукати вільні зони в комбінаційній грі. Моряки могли відзначитися на 80-ій хвилині. Після передачі з лівого флангу головою поруч зі стійкою пробивав Даниїл Сухоручко. А вже в компенсований арбітром час наші могли вирвати перемогу. Після подачі з кутового від Урсолова вище за всіх вистрибнув наш центральний захисник Денис Гарькавенко. Але м’яч після його удару просвистів поруч з каркасом воріт гостей.

Після десятого туру у «Колоса» 13 очок в турнірній таблиці, а наступну гру хлопці Олександра Поздєєва проведуть за два тижні у гостях проти однолітків «Дніпра-1».