U-19. 14 тур. Колос - Минай 3:2

Колос U-19

09.11.2023

В матчі 14-го туру юнацького чемпіонату "Колос" U-19 здобув вольову перемогу над "Минаєм" 3:2!

Наші пропустили першими на 13-й хвилині. Після атаки і навісу зліва мʼяч відскочив до Віталія Рожка, який метрів з двадцяти влучно пробив під стійку воріт Івана Пахолюка.

Але ковалівці дуже гідно відповіли ще в першій половині. За пʼять хвилин рахунок зрівняв Віктор Тригуб після прострілу Романа Кузика з правого флангу. А на 31-й хвилині Олег Криворучко видав класну передачу на хід Гусолу, і Артем виконав соло, розібравшись і з захисником, і з голкіпером гостей - 2:1.

По перерві закарпатська команда активізувалася, почала дуже активно комбінувати, і в результаті зрівняла рахунок завдяки голу Юрія Михайліва. Проте, наші гравці знову доволі швидко відповіли. На 60-й хвилині після прострілу Олексія Безручука мʼяч спіймав Олег Криворучко та поділився з ним із партнером, яким був Тригуб. Віктор свій шанс реалізував і оформив дубль у сьогоднішній грі - 3:2!

Віддамо належне гостям - вони дуже активно провели останні хвилини поєдинку, шукаючи моменти для порятунку. Але наш захист збоїв не давав.

Після цієї перемоги команда Олександра Поздєєва набрала 21 заліковий бал і піднялася на шосту сходинку, випередивши "Олександрію" та наздогнавши "Полісся". Але у опонентів ще є матчі в запасі. У 15-му турі "Колос" знову зіграє вдома, тепер проти юнаків "Зорі".

Чемпіонат U-19. Сезон 2023/2024; 14 тур
НТБ «Колос» (Київська обл.), 09.11.23; 12:00

«Колос» U-19 (Ковалівка, Київська обл.) - «Минай» U-19 (Закарпатська обл.) - 3:2 (2:1)

Голи: В.Тригуб (18,60), А.Гусол (31) - В.Рожко (13), Ю.Михайлів (55)

Колос U-19: 31 Пахолюк Іван (К), 23 Дорош Ігор, 13 Канаєв Владислав,  4 Шершень Владислав, 18 Поправка Єгор, 9 Безручук Олексій, 6 Андрющенко Даніїл, 8 Криворучко Олег, 21 Кузик Роман (19 Ковальов Ростислав, 75), 11 Гусол Артем, 17 Тригуб Віктор (7 Дорош Нікіта, 75)
Запас: 25 Биценко Богдан, 14 Гайдук Олександр, 12 Зегрюк Нікіта, 16 Шалабай Андрій, 77 Захарків Захарій