Наступна новина

U-19. 2 тур. Колос - Чорноморець 2:1

Колос U-19

05.08.2023

Юнацька команда "Колос" здобула другу перемогу в новому чемпіонаті U-19, перегравши вдома "Чорноморець" 2:1.

Матч проходив у важких умовах - сьогодні дуже спекотна погода, +33 градуси, тож арбітр протягом гри двічі відправляв команди на водопій.

У першому таймі голів не було забито, хоча два моменти мали ковалівці - після ударів Денисенка мʼяч спочатку відбив голкіпер одеситів, а за хвилину Данііл влучив у поперечину.

Одразу по перерві наші відкрили рахунок завдяки Олексію Безручуку, який забив після блискучого прориву Денисенка лівим флангом - 1:0.

Проте за пʼять хвилин гості заробили пенальті і Артем Присяжнюк з точки відправив мʼяч під поперечину воріт Богдана Биценка. Наш основний голкіпер Іван Пахолюк отримав цього тижня пошкодження на тренуванні, тож ми бажаємо Івану скорішого відновлення!

Автором переможного голу став наш центральний захисник Владислав Канаєв - Влад на 65-ій хвилині прийшов на подачу кутового, і головою розстріляв ворота одеситів - 2:1. Положення "Чорноморця" погіршилося наприкінці гри, коли за другу жовту картку було вилучено Артема Захарова.

У підсумку "Колос" набрав 6 очок після двох поєдинків чемпіонату 23/24 та посідає третю сходинку в турнірній таблиці (в лідируючій групі - пʼять команд). В наступному турі за тижденьковалівці знову зіграють вдома - тепер вже проти юнаків рівненського "Вереса" (пʼятниця, 11.08.23; 12-00).

Чемпіонат U-19. Сезон 2023/2024, 2 тур.
Київська обл., НТБ «Колос», 05.08.23; 13-00

«Колос» U-19 (Ковалівка) - «Чорноморець» U-19 (Одеса) 2:1 (0:0)

Голи: О.Безручук (51), В.Канаєв (65) - А.Присяжнюк (57-пен.)

"Колос" U-19: 31.Биценко Богдан, 18.Поправка Єгор (К), 4.Шершень Владислав, 13.Канаєв Владислав, 67.Дорош Ігор , 8.Криворучко Олег (6.Андрющенко Даніїл, 46), 9.Безручук Олексій (74.Шалабай Андрій, 83), 10.Денисенко Данііл (22.Зегрюк Нікіта, 83), 17.Гусол Артем, 21.Кузик Роман (99.Ковальов Ростислав, 46), 77.Захарків Захарій (27.Тригуб Віктор, 46)
Запас: 25.Коробченко Артем, 7.Данніков Арсеній, 11.Федоренко Єгор, 19.Гайдук Олександр
Старший тренер - Поздєєв Олександр

Арбітри: Волков В. (Запоріжжя), Руденко Д. (Кременчук), Мельниченко М. (Київська обл.)