Жінки. 1 тур. Колос - Маріуполь 8:0

ЖФК Колос

05.08.2023

Жіноча команда «Колос» впевнено стартувала у новому чемпіонаті 23/24 – наші дівчата у Калинівці розгромили ЖФК «Маріуполь» 8-0!

Ковалівські футболістки протягом всього поєдинку володіли беззаперечною ігровою та територіальною перевагою, і вже на 15-ій хвилині Тетяна Китаєва після пасу Ліліани Сербук у розріз відкрила рахунок – 1:0. За півгодини Ірина Майбородіна після навісу Мар’яни Іванишин з лівого флангу подвоїла перевагу наших.

На початку другого тайму відзначилася голом Сербук, а на 58-ій хвилині після розіграшу кутового четвертий гол нашої команди провела Анастасія Вороніна. За хвилину красиво перекинула голкіперку суперниць Дарина Січкаренко, і це вже 5:0.

Після цього по свій Україні було оголошено повітряну тривогу, а після того, як гра поновилася Майбородіна блискучим ударом під поперечину записала у свій актив дубль. Наприкінці гри Ірина оформила хет-трик, а встановила остаточний рахунок 8:0 на користь «Колоса» Ліліана Сербук.

В наступному турі дівчата Людмили Покотило зіграють у гостях проти чинних чемпіонок України з команди «Ворскла» Полтава.

Чемпіонат України серед жіночих команд 2023-2024
Перший етап - Вища ліга | Тур 1
Київська обл., стадіон «Центральний» (Калинівка); 05.08.2023, 17:00

"Колос" (Ковалівка) - ЖФК "Маріуполь" - 8:0 (2:0)
Голи: Т.Китаєва (15), І.Майбородіна (35, 71, 88), Л.Сербук (46, 90+1), А.Вороніна (58), Д.Січкаренко (59)

"Колос": 31.Саніна Ірина (1.Дуднік Маріна, 57), 16.Вороніна Анастасія, 4.Краснобородько Даріна, 14.Куп'як Соломія (33.Скоцик Вікторія, 76), 28.Соломаха Софія (3.Ковальчук Надія, 76), 13.Панцулая Натія, 8.Ковальчук Юлія (25.Когут Світлана, 46), 35.Китаєва Тетяна, 7.Майбородіна Ірина, 10.Іванишин Мар'яна (17.Січкаренко Дарина, 57), 11.Сербук Ліліана