U-19. 30 тур. Зоря - Колос - 2:3. Фінальна перемога сезону!

Колос U-19

24.05.2024

24 травня юнаки "Колоса" провели в Києві матч останнього у цьому сезоні, 30-го туру чемпіонату U-19 проти юнацької команди "Зорі" та перемогли 3:2!

Ковалівці відкрили рахунок у середині першої половини. На 22-ії хвилині Данііл Денисенко в активному пресингу відібрав м'яч у захисника господарів, вийшов на ударну позицію та переграв голкіпера - 0:1.

Щоправда, за кілька хвилин пролунала повітряна тривога і команди пішли в укриття. Одразу після поновлення гри господарі зрівняли рахунок. Федір Задорожний прорвався по центру та пробив повз кіпера "Колоса" Івана Пахолюка - 1:1.

Розв'язка зустрічі сталася наприкінці другої половини. Спочатку Ростислав Ковальов зробив навіс з правого флангу, і Денисенко головою розстріляв ворота "Зорі" - 1:2. За кілька хвилин команда Євгена Калиниченка знову змогла зрівняти результат. Але вже в наступній небезпечній атаці Нікіта Зегрюк класним ударом приніс перемогу нашій команді!

3:2 - "Колос" взяв реванш у "Зорі" за поразку в першому колі і на позитивній ноті завершив чемпіонат. Наше підсумкове місце - четверте (найвище в історії виступів юнацької команди). Ковалівці набрали 50 очок - більше тільки у "Динамо", "Шахтаря" та "Дніпра-1". Молодці, хлопці!