U-19. 8 тур. Рух - Колос - 1:2

Колос U-19

28.09.2024

У суботу, 28 вересня, наша юнацька команда "Колос" U-19 провела гостьову гру 8-го туру проти юнаків "Руха" та перемогла з рахунком 2:1.

Героєм поєдинку став Артем Гусол. Вже на 7-й хвилині наш вінгер після подачі з кутового головою вразив ворота господарів та відкрив рахунок. А на 24-й хвилині Артем красивим ударом у девʼятку подвоїв перевагу ковалівців.

На початку другого тайму Нікіта Зегрюк не раелізував пенальті, а юнаки "Руха" на 66-й хвилині гри скоротили відставання завдяки могутньому удару Назара Бондара під поперечину. Але хлопці Віталія Гавриша надалі надійно зіграли у захисті і здобули четверту поспіль перемогу в чемпіонаті.

"Колос" після цього туру набрав 20 очок та продовжує гонитву за "Шахтерм" та "Динамо" в турнірній таблиці. У 9-му турі за тиждень приймаємо вдома юнаків "Лівого берега".