U-19. Колос - Інгулець - 5:0 (відео + коментарі)

Колос U-19

09.08.2024

У матчі 2-го туру Чемпіонату U-19 "Колос" розгромив вдома юнаків "Інгульця" 5:0, здобувши другу перемогу в новому сезоні 24/25.

Вже на сьомій хвилині наші відкрили рахунок. Артем Гусол зробив навіс, Віктор Тригуб зіграв головою, а Роман Кузик розстріляв ворота гостей - 1:0!

Перед перервою Гусол забив другий мʼяч, але гол арбітри відмінили, побачивши офсайд у Кузика.

Одразу після відпочинку прорив Гусола зупинили фолом - пенальті у нижній кут реалізував Нікіта Зегрюк (поки лікар надавав допомогу Артему).

Третій гол самотужки створив той-таки Гусол, який прорвався по центру на побачення із голкіпером "Інгульця", але наш вінгер не був жадібним. Артем міг забивати сам, проте віддав пас на порожні ворота Калінкіну, і Максим провів свій дебютний гол за "Колос" - 3:0.

На 74-й хвилині на заміну вийшов Олексій Безручук, який відновився після важкої травми, і вже за три хвилини Олексій заробив пенальті, який сам же чітко реалізував - 4:0.

А крапку в матчі поставив ще один гравець, який вийшов на заміну - Захарій Захарків, який влучним ударом завершив простріл Гусола!

5:0 - "Колос" набрав шість очок в турнірній таблиці та перебуває у групі лідерів. Наступного тижня хлопці Віталія Гавриша зіграють у гостях проти юнаків "Чорноморця".