U-19. Колос - Металіст 1925 1:1

Колос U-19

08.04.2023

Чемпіонат юнацьких команд U-19. Сезон 2022/23. 20-й тур. 8 квітня 2023р. Київ, НТБ «Колос». 12:00.

«Колос» (Ковалівка) - «Металіст 1925» (Харків) 1:1
Голи: Криворучко 75 - Оробець 15

Попередження: Андрющенко, 61, Шершень, 71, Федоренко, 74 - Обінайя, 40, Сологуб, 47, Гриб, 66, Островський, 74
Вилучення: Немає

«Колос»: 31.Пахолюк-к, 14.Биков, 11.Федоренко, 4.Шершень, 12.Дорош, 8.Криворучко, 23.Андрющенко, 6.Безручук (77.Кузик, 58), 10.Іродовський, 17.Гусол (19.Ковальов, 67), 15.Денисенко (9.Тригуб, 80).
Запасні: 25.Биценко, 5.Корнійчук, 18.Поправка, 13.Данніков, 7.Гайдук, 16.Шалабай, .
Старший тренер – Олександр Поздєєв.

«Металіст 1925»: 13.Потімков-к (1.Кияшко, 81), 5.Мезенцев (23.Козловський, 65), 4.Хохлов, 44.Демиденко, 14.Потапенко, 8.Обінайя, 77.Гриб, 88.Сологуб (27.Панченко, 65), 20.Оробець, 22.Гузєєв (35.Белицький, 46), 9.Островський (3.Макуха, 88).
Запасні: 21.Михеєв, 25.Валієв, 69.Засовіцький, 6.Сабалаєв, 11.Плічко, 26.Кондратюк, 78.Топоров.
Старший тренер - Роман Мельник.

Арбітр: Артем Артеменко
Асистенти: Роман Мосійчук, Юрій Гординський
Четвертий арбітр: Сергій Задіран
Спостерігач арбітражу: Геннадій Коваленко

Гості в першому таймі відверто здивували. Здивували приємно своїх вболівальників і неприємно гравців "Колосу", які, певно, не розраховували на таку по-футбольному нахабну гру суперника у першому таймі.
Ковалівці вийшли ж на цей матч якісь трохи сонні, наслідком чого став пропущений гол на 15-й хвилині та ще кілька небезпечних моментів, які цілком могли б подвоїти перевагу харків'ян. "Колос" же створив вкрай мало загроз біля воріт Потімкова і не використав найреальнішу нагоду, коли воротар "Металісту 1925" сам собі привіз проблеми, вибиваючи м'яч з руки, вийшов за межі штрафного майданчику. Проте ковалівці розіграли вільний удар не кращим чином и Криворучко запустив м'яч дуже вище воріт.
У другій половині гра стала ще цікавішою. "Колос" став діяти значно агресивніше, але і суперник і не думав сідати в глуху оборону. І лише на 75-й хвилині ковалівцям вдалось зрівняти рахунок, завдяки індивідуальним діям Криворучка. Олег класно зіграв на випередження, забрав м'яч у суперника та невідпорно пробив у ближній кут - 1:1.
Нажаль, на більше сьогодні наші хлопці так і не награли. Певно, що справеддлива нічія, адже жодна з команд не заслуговувала сьогодні на поразку.