VBET Ліга. Колос - Металіст 1925 3:0. Текстова трансляція

08.04.2023

Шановні вболівальники! Матч 20-го туру VBET Ліги "Колос" - "Металіст 1925" у прямому ефірі можна буде переглянути лише на ОТТ-платформі Сетанта Спорт. Тому ми пропонуємо вам текстову трансляцію цього матчу, яка буде доступна в цій новині.

Нагадаємо, що стартовий свисток матчу між "Колосом" та "Металістом 1925" має прозвучати в Ковалівці на стадіоні "Колос", завтра 9-го квітня о 15:00.

14:00 - маємо офіційний протокол цього матчу.

VBET ЛІГА. Сезон 2022/23. 20-й тур.
9 квітня 2023р. 15:00. Ковалівка. Стадіон «Колос».

«Колос» (Ковалівка) – «Металіст 1925» (Харків)

«Колос»: 25.Волинець-к, 15.Чорноморець, 3.Гончаренко, 44.Чоботенко, 17.Кравченко, 90.Богданов, 14.Мілько-к, 69.Ільїн, 10.Оріховський, 47.Мякушко, 7.Лисенко.
Запасні: 33.Маханьков, 72.Фесюн, 21.Новак, 35.Золотов, 24.Зозуля, 48.Криворучко, 9.Смирний, 11.Ісаєнко, 50.Болбат, 8.Велетень, 23.Попов, 22.Безбородько.
Головний тренер – Ярослав Вишняк.

«Металіст 1925»: 37.Мозіль, 29.Жичіков, 30.Безуглий, 17.Курило, 2.Капінус, 8.Мартинюк, 21.Бичек, 28.Габі-к, 27.Кравченко, 11.Ременюк, 79.Чирук.
Запасні: 1.Сидоренко, 48.Кияшко, 3.Є.Ткачук, 4.Коваленко, 5.Рудавський, 23.Шершень, 69.Потімков, 6.Вачіберадзе, 15.Абдулаєв, 19.А.Ткачук, 22.Дмитренко, 33.Ігор Енріке.
Головний тренер - Галовський Де Ласерда Едмар.

Головний арбітр: Роман Блавацький
Асистенти арбітра: Михайло, Юхименко, Євген Гашков
Четвертий арбітр: Олександр Кальонов
Спостерігач арбітражу: Олег Деревінський
Делегат: Геннадій Прокопович

14:58 - команди та арбітри вже на полі. Лунає державний гімн України!

00:00 - пролунав стартовий свисток. Гра розпочалась

3хв - ГОООООЛ! Павло Оріховський відкриває рахунок у грі! 1:0 "Колос" виходить вперед.

11хв - після вдалого для "Колосу" старту матчів, наразі гра проходить без небезпечних моментів.

19хв  - "Металіст 1925" мав чудову нагоду аби зрівняти рахунок. Але Бичек не дотягнувся до м'яча, намагаючись замкнути простріл від партнера.

25хв - Володимир Лисенко забиває другий гол у ціьому матчі, але він перебував у положенні "поза грою", тому рахунок залишається незмінним - 1:0.

28хв - гості виконали перший кутовий в цьому матчі з лівого флангу. Навіс - оборона "Колосу" на місці і небезпеки цей кутовий для ковалівців не приніс.

30хв - свій перший кутовий з лівого флангу виконає і "Колос". Навіс від Богданова - захисники "Металісту 1925" виграють повітря. Атака другим темпом, буде кутовий тепер з правого флангу.

32хв - Богданов виконав навіс з правого кута - Мозіль виніс м'яч кулаками подалі від воріт.

35хв - ГОООООЛ! Павло Оріховський робить дубль у грі, "Колос" повів в рахунку 2:0!

41хв - Лисенко мав робити рахунок 3:0, але пробив головою вище воріт з вигідної позиції після пасу Мякушка.

44хв - жорстко зіграно проти Євгена Волинця і нашому кіперу потрібна медична допомога.

45хв - з Євгеном все гаразд, він вже у грі!

45хв - до першого тайму компенсовано 2 хвилини.

Арбітр дає свісток на перерву. 2:0 на користь "Колосу" після першого тайму. Відпочиваємо 15 хвилин.

Другий тайм розпочався - замін у складах обох команд немає.

47хв - Оріховський лежить на газоні після зіткнення з суперником, йому потрібна медична допомога.

48хв - Павло повернувся на поле, з ним все гаразд.

52хв - Андрій Богданов отримує жовту картку за грубий підкат.

53хв - заміна у "Колосу". Замість Володимира Лисенка на поле вийшов Денис Безбородько.

64хв - ГОООООЛ! Денис Безбородько робить рахунок 3:0, завершивши сольний прохід Мякушка.

65хв - подвійна заміна у "Металісту 1925". Поле залишили: Черук та Ременюк, замість них вийшли Дмитренко та Абдулаєв.

67хв - подвійна заміна у "Колосу". Замість Мякушка і Оріховського, виходять Болбат та Смирний.

69хв - у Ковалівці розпочалась дуже сильне злива.

78хв - Олег Ільїн отримав жовту картку за зрив атаки.

79хв - злива дуже сильна, але газон стадіону "Колос" витримує

80хв - подвійна заміна у "Колосу". Замість Богданова та Ільїна вийшли Велетень та Криворучко.

82хв - Криворучко отримує жовту за підкат.

87хв - Курило влучає в стійку після подачі з кутового. Гольовий момент для гостей!

90хв - до другого тайму компенсовано 3 хвилини.

Фінальний свисток - гру завершено. Перемога "Колосу" 3:0! Вітаємо всіх вболівальників з перемогою!!!