U-19. «Колос» - «Минай» 0:1

Колос U-19

11.12.2021

Не дуже вдало завершили 2021 рік наші юнаки, поступившись вдома "Минаю" U-19 з рахунком 0:1.

Перша половина вийшла безгольовою, хоча наші володіли і ігорою, і територіальною перевагою. А у другому таймі пристрілювався до воріт суперника Кирило Сенько. Проте гості на 82-ій хвилині організували атаку через лівий фланг, і після метушні у воріт Олексія Друі м'яч таки зміг проштовхнути у сітку ковалівців Андрій Дурдас.

Наприкінці гри закарпатці почали відверто "ламати" наших гравців, через це отримав травму наш захисник Євген Биков. Старший тренер "Колоса" Олександр Поздєєв апелював до арбітрів, але рефері показав нашому наставнику червону картку.

У "Колоса" U-19 перед зимовою паузою залишилося 22 очки, і десята сходинка в турнірній таблиці чемпіонату.