Неймовірна розв'язка: «Колос» перемагає «Минай» 2-1!

12.12.2021

В заключному поєдинку цього календарного року наш "Колос" здобув неймовірну вольову перемогу над "Минаєм" з рахунком 2:1!

Сама гра розпочалася для ковалівців неприємно - на 11-ій хвилині Олег Вишневський вразив ворота Євгенія Волинця після прострілу з правого флангу від Михайла Месхі. Після цього було домінування нашої команди, а Володимир Лисенко та Олег Ільїн мали свої шанси, проте ворота закарпатців залишилися сухими.

По перерві головний тренер "Колоса" Ярослав Вишняк намагався освіжити гру в нападі замінами - спочатку замість Лисенка вийшов Анатолій Нурієв, а згодом Ренан замінив Ніку Сітчінаву. При територіальній перевазі ковалівцям не вистачало гостроти біля воріт Германа Пенькова, тож пізніше наш тренерський штаб пішов ва-банк - Денис Костишин поміняв Андрія Богданова. Щоправда, за хвилину ми могли пропустити після удару Кулієва, одначе врятував команду Волинець.

Наприкінці гри "Колос" влаштував штурм воріт закарпатців і був нагороджений за старання в останні хвилини зустрічі. Героєм став наш захисник Олександр Чорноморець. На 87-ій хвилині Саша заробив пенальті, коли рукою у своєму карному майданчику зіграв Богдан Векляк. Вадим Мілько здорово реалізував "точку", зрівнявши результат - 1:1. Наші хлопці спіймали кураж і на останній хвилині після подачі Нурієва зі штрафного Чорноморець приніс неймовірну перемогу "Колосу" в заключному матчі перед зимовою паузою!

2:1 - "Колос" після 18-го туру набирає 24 очки, піднімається на восьму сходинку в турнірній таблиці, і з гарним настроєм йде у відпустку! Вітаємо всіх наших вболівальників з наступаючими новорічними святами!