Наступна новина

U-19: «Колос» поступається «Зорі» 1:3

Колос U-19

23.10.2021

В матчі 12-го туру чемпіонату U-19 наш «Колос» поступився на виїзді «Зорі» 1:3, але дав бій одному з лідерів сезону.

Майже увесь перший тайм наші чинили гідний опір суперникам, і лише на 40-ій хвилині Денис Нагнойний розпечатав ворота Івана Пахолюка.

Але перед самою перервою форвард ковалівців Даниїл Осадець шокував луганців, забивши красивим ударом зі штрафного, і зрівнявши таким чином результат - 1:1.

На початку другої половини арбітр призначив пенальті у ворота «Колоса», проте Іван Пахолюк потягнув удар Максима Сміяна. Надалі футболісти Василя Баранова володіли перевагою і досягли свого на 63-ій хвилині - Гільєрме вивів «Зорю» вперед; а крапку у грі поставив Олександр Євтушенко - 3:1.

Після дванадцятого туру у команди Олександра Поздєєва залишилося 13 очок у турнірній таблиці, а наступну гру ковалівці проведуть за тиждень - у Калинівці приймаємо однолітків «Львова».