Чемпіонат U-19: «Колос» - «Верес» - 2:0

Колос U-19

27.11.2021

«Колос» переміг у Калинівці «Верес» 2:0, хоча цей поєдинок запам’ятався купою невикористаних гольових моментів у наших хлопців.

Все розпочалося з виходу сам на сам із голкіпером гостей Антона Салабая, проте наш нападник забарився з ударом, і захисник зумів вибити м’яч. Згодом мав забивати Кирило Сенько, але м’яч влучив у каркас воріт. На добиванні розстрілював ворота Салабай, проте влучив у воротаря.

На 35-ій хвилині Салабай таки реалізував ще один вихід сам на сам після блискучого пасу від нашого захисника Владислава Канаєва – 1:0.

Надалі ковалівці змарнували ще кілька можливостей для взяття воріт, а перед самою перервою після штрафного забив Денис Гарькавенко, одначе асистент арбітра зафіксував офсайд.

У другому таймі у «Колоса» була ще більша кількість забійних моментів, але з реалізацією знову були проблеми. Євген Данилюк влучив у воротаря після прострілу з лівого флангу, Салабай пробив вище воріт з трьох метрів після передачі з правого флангу, Дмітрій Іродовський примудрився не забити з кількох метрів, влучивши у голкіпера «Вереса».

Надалі Данилюк класно зіграв на перехопленні і вийшов сам на сам, але пробив повз воріт рівнян. Даниїл Осадець, який вийшов на заміну, також не реалізував вихід сам на сам. І за такі промахи наші могли бути покарані. На 82-ій хвилині «Верес» заробив пенальті, проте врятував наш кіпер Іван Пахолок, який відбив ногами удар від Максима Переходька.

І вже на останній хвилині черговий вихід на побачення із воротарем нарешті було реалізовано – Даниїл Осадець встановив остаточний рахунок 2:0, хоча ковалівці мали забивати мінімум п’ять або шість м’ячів у цьому поєдинку.