"Колос" - "Верес". Текстова трансляція поєдинку

28.11.2021

Шановні вболівальники! Вашій увазі текстова трансляція матчу 16-го туру VBET Ліги "Колос" (Ковалівка) - "Верес" (Рівне).

Стартовий свисток матчу пролунає о 19:30!

Є заявки та стартові склади команд на цей матч:

"Колос": 25.Волинець Євгеній, 35.Золотов Ніколай, 22.Павловець Александр, 2.Ром Матія, 15.Чорноморець Олександр, 14.Мілько Вадим (К), 90.Богданов Андрій, 11.Нурієв Анатолій, 20.Чурко Вячеслав, 49.Сітчінава Ніка, 69.Ільїн Олег
Запас: 72.Фесюн Кіріл, 9.Сантос Дієго, 6.Нгамба Альваро, 18.Костишин Денис, 7.Лисенко Володимир, 19.Ренан, 99.Задоя Євген
В.о. головного тренера - Вишняк Ярослав

"Верес": 47.Когут Богдан (К), 4.Солдат Ігор, 33.Мірошник Роман, 8.Гончаренко Роман, 23.Нємчанінов Дмитро, 29.Кучеров Валерій, 32.Петько Сергій, 11.Дахновський Віталій, 21.Панасенко Сергій, 17.
Пасіч Геннадій, 9.Шестаков Михайло
Запас: 13.Кичак Артем, 14.Махнєв Дмитро, 24.Гук Ігор, 71.Шестаков Сергій, 77.Полюлях Микита, 10.Тимофієнко Віталій, 97.Гечев Міхаіл, 88.Гегедош Роберт, 7.Сергійчук Михайло
Головний тренер - Вірт Юрій

***

1 хв. - Матч стартував! "Колос" сьогодні грає у чорній формі, а "Верес" у білій.
3 хв. - Павловец зробив закидання на хід Ільїну правим флангом, проте трохи засильно.
6 хв. - Кутовий для "Колоса" - після подачі Богданова з кута Павловец пробив головою повз ворота.
9 хв. - Дахновський відкрився під пас в розріз - Золотов здорово зіграв у підкаті.
14 хв. - Наші намагаються активно використовувати фланги - зліва прострілював Чурко, а з правого флангу Ільїн.
19 хв. - Чурко увірвався у карний майданчик гостей - Гончаренко відтиснив нашого півзахисника від м'яча.
25 хв. - Чурко заробив штрафний удар для "Колоса" перед самою лінією карного майданчику рівнян - Богданов пробив у стінку.
28 хв. - Небезпечно у воріт гостей! Після прострілу Ільїна головою пробивав Нурієв - повз ворота!
33 хв. - Після подачі Богданова з кутогово голкіпер "Вереса" Богдан Когут у стрибку витягнув м'яч з-під поперечини.
38 хв. - У ковалівців територіальна та ігрова перевага, проте не вистачає ударів у площину воріт.
41 хв. - Простріл Ільїна з правого флангу на Сітчінаву перервав захисник "Вереса".
44 хв. - У гостей перший удар по воротах Волинця - наш воротар спокійно забрав м'яч.
45 хв. - Арбітр компенсував дві хвилини.
45+1 хв. - Чурко пробив небезпечно з гострого кута, але м'яч полетів в аут.
ПЕРЕРВА - 0:0

46 хв. - Другий тайм стартував. Замін у команд немає.
51 хв. - Ільїн заробив штрафний на правому фланзі - після подачі Богданова захисник вибив м'яч в аут.
54 хв. - Пасіч зробив прорив лівим флангом та прострілив у центр - Волинець відбив подалі м'яч від воріт.
55 хв. - Когут вибив м'яч прямо на Нурієва, Анатолій закрутив у ворота, але голкіпер "Вереса" забрав м'яч у руки.
57 хв. - Гості виконали два стандарти - спочатку штрафний, а потім кутовий.
62 хв. - Поки рівна гра, з невеличкою ігровою перевагою ковалівців.

64 хв. - ГООООООООООООООООООЛ!!!!! "Колос" відкриває рахунок. Олег Ільїн перехопив невдалий пас від Ігоря Солдата і розстріляв ворота рівнян - 1:0!!!

71 хв. - Подвійна заміна у "Колоса" - замість Нікі Сітчінави та Анатолія Нурієва вийшли Володимир Лисенко та Ренан.
77 хв. - Гості провели дуже небезпечну атаку - після прострілу з правого флангу Геннадій Пасіч не встиг дотягнутися до м'яча...
80 хв. - Петько пробив здалеку - вище воріт Волинця.
82 хв. - Ренан не реалізував вихід сам на сам...
83 хв. - Богданов! Після дальнього удару Андрія м'яч влучив у плече голкіпера "Вереса"!
85 хв. - Після подачі з кутового Лисенко пробив головою повз ворота.
90 хв. - Арбітр компенсував три хвилини.
90+3 - Все! Фінальний свисток! 1-0! З перемогою всіх наших вболівальників!