U-19. Колос - Зоря - 1:2. Відеоогляд

Колос U-19

24.11.2023

В 15-му турі Чемпіонату U-19 "Колос" поступився вдома "Зорі" 1:2, перервавши свою безпрограшну серію з пʼяти матчів.

Всі голи були забиті у першій половині зустрічі. На 14-й хвилині стався футбольний нефарт у нашої команди - після прострілу з правого флангу мʼяч влучив у Влада Канаєва та залетів у сітку Івана Пахолюка - 0:1.

За десять хвилин гості подвоїли перевагу, коли Артем Бенедюк вдало зіграв на добиванні.

Ковалівці атакували завзято і на 34-й хвилині один мʼяч відіграли. Після  пасу Романа Кузика красиве соло виконав Олег Криворучко, який класним ударом влучив у нижній кут - 1:2.

У другому таймі наші футболісти намагалися врятувати гру, але гості надійно побудували захист і зберегли переможний рахунок. "Колос" за тиждень у матчі 16-го туру знову зіграє вдома - на нашій базі приймаємо юнаків "Оболоні".