U-19. Оболонь - Колос 1:4. Переможний старт

Колос U-19

27.07.2023

У стартовому турі нового чемпіонату U-19 юнаки "Колоса" впевнено перемогли у гостях "Оболонь" - 4:1!
Хлопці Олександра Поздєєва впевнено розпочали гру і вже на 5-їй хвилині відкрили рахунок. Після закидання від Ігоря Дороша мʼяч у ворота головою переправив Данііл Денисенко.

А перед самою перервою пʼятнадцятирічний Захарій Захарків подвоїв перевагу наших після комбінації за участі Артема Гусола та Олексія Безручука - 0:2.

По перерві господарі один мʼяч відіграли (Козлов прорвався по центру), але вдалі заміни від нашого тренерського штабу зробили свою справу. Арсеній Данніков вийшов на правий фланг і двічі асистував на гол своїм партнерам - спочатку після його прострілу забив Ростислав Ковальов, а згодом і Віктор Тригуб (які також вийшли на заміну у другому таймі).

Єдиний неприємний момент - травма, яку по перерві отримав дебютант команди Денис Шарай. Бажаємо Денису скорішого одужання. А поки вітаємо команду та вболівальників із стартовою перемогою в новому сезоні 2023/2024!

Чемпіонат України U-19. Сезон 2023/2024, 1 тур
Київська обл., Буча; НТБ "Оболонь"; 27.07.2023

"Оболонь" U-19 - "Колос" U-19 - 1:4 (0:2)
Голи: Козлов (61ʼ) - Денисенко (5ʼ), Захарків (39ʼ), Ковальов (73ʼ), Тригуб (82ʼ)

Оболонь U-19: 31.Марченко Денис, 41.Бондаренко Денис, 27.Коцюбайло Євгеній (35.Крамар Михайло, 46ʼ), 66.Григоренко Максим, 30.Григоренко Владислав (К), 70.Корх Кіріл, 15.Дяченко Дмитро, 79.Остапець Данило, 21.Козлов Олександр (18.Даниленко Євгеній, 75ʼ), 69.Кляцький Михайло (28.Чорний Артем, 88ʼ), 26.Грабілін Артем
Запас: 36.Сапожніков Максим, 99.Прошак Данііл, 6.Гульцев Олег
Старший тренер - Прохоров Федір

Колос U-19: 31.Пахолюк Іван (К), 18.Поправка Єгор, 4.Шершень Владислав, 13.Канаєв Владислав, 23.Дорош Ігор, 8.Криворучко Олег (6.Андрющенко Даніїл, 46ʼ), 9.Безручук Олексій, 11.Гусол Артем (7.Шарай Денис, 46ʼ / 19.Ковальов Ростислав, 55ʼ), 15.Денисенко Данііл, 77.Захарків Захарій (17.Тригуб Віктор, 70ʼ), 21.Кузик Роман (14.Данніков Арсеній, 70ʼ)
Запас: 25.Коробченко Артем, 5.Федоренко Єгор, 16.Шалабай Андрій, 12.Зегрюк Нікіта