U-19. Дніпро-1 - Колос 2:0

Колос U-19

16.09.2023

У матчі 7-го туру чемпіонату U-19 "Колос" поступився у гостях "Дніпру-1" з рахунком 0:2.

Рівно годину ігрового часу точилася рівна боротьба, а все вирішило вилучення нашого півзахисника Олексія Безручука. На 61-ій хвилині Олексій неакуратно зіграв на другому поверсі і ногою зачепив обличчя суперника. Арбітр показав Безручуку гірчичник, який був другим у цій грі (перший він отримав на 16-й хвилині).

фото - пресслужба СК "Дніпро-1"

Господарі скористалися чисельною більшістю - на 74-й хвилині Венделл прорвався по центру і пробив у кут воріт Богдана Биценка, а за пʼять хвилин Дмитро Рашківський після розіграшу кутового дальнім ударом подвоїв перевагу "Дніпра-1".

Після сьомого туру у нашої команди залишилося 10 очок в турнірній таблиці, а наступну гру хлопці Олександра Поздєєва проведуть знову у гостях - за тиждень граємо проти "Металіста 1925".