УПЛ. 12 тур. Колос - Динамо 1:1

28.10.2023

У 12-му турі УПЛ "Колос" зіграв внічию із "Динамо", програючи по ходу гри 0:1.

У першій половині динамівці відкрили рахунок завдяки результативним діям двох Олександрів. На 19-й хвилині Караваєв покотив мʼяч у центр, а Тимчик протиснув Валерія Бондаренка та пробив повз Кіріла Фесюна.

Але ковалівці красиво відповіли одразу по перерві. На 51-й хвилині після передачі Вадима Мілька з лівого флангу до атаки підключився Валерій Лучкевич, і прекрасним ударом в один дотик вразив ворота Георгія Бущана - 1:1! Лучкевич забиває в другому матчі поспіль.

Кияни кинулися відіграватися, але на 63-й хвилині гості залишилися у меншості - Ванат отримав другу жовту картку за симуляцію, яка перетворилася на червону.

Відзначимо, що на 85-й хвилині Фесюн здійснив неймовірний сейв після гарматного пострілу Бражка зі штрафного!

1:1 - "Колос" набирає 16 очок та продовжує перебувати на восьмій сходинці в турнірній таблиці. У 13-му турі ковалівці зіграють у гостях проти "ЛНЗ".